• Slajd.png
  • Slajd_custom.png

Uzdrowienie Wewnętrzne

dominika_fotkaDOMINIKA

Bardzo często odbierałam źle intencje innych ludzi. Patrzyłam na nich przez pryzmat zachowania osób, które kiedyś bardzo mnie skrzywdziły. Często oskarżałam niewinnych o ból, który czułam w sercu, przerzucałam na nich całą winę. Uczucia te tak naprawdę pochodziły z mojego nieuzdrowionego serca – grobu pełnego nienawiści, gniewu, poczucia odrzucenia, poniżenia mojej kobiecości.
    Z istnienia tego grobu nie zdawałam sobie sprawy. Byłam takim „grobem pobielanym”, tj. dużo się modliłam, starałam się wypełniać wszystkie przykazania i być idealna, bez żadnej skazy wobec Boga i ludzi – próbowałam zbawić się przez moje własne wysiłki.

robert_fotkaROBERT

Przez długi czas czułem się bezwartościowym facetem. Moje życie było nieustanną ucieczką od realnych problemów. Przy każdej możliwej okazji zagłębiałem się w świat iluzorycznych marzeń (np. tkwiłem w uzależnieniu od gier komputerowych), naiwnie zrzucając wszystkie trudności na najbliższych. Gdzieś podświadomie wiedziałem, że mogę sobie żyć jak chcę, a bliscy i tak wydobędą mnie z wszelkich kłopotów. Byłem przekonany, że piękne życie to takie, w którym nie ma problemów i można robić to, na co ma się ochotę. Swoim lenistwem i nieodpowiedzialnymi decyzjami zraniłem bardzo wielu ludzi, także tych najbliższych. Zmarnowałem wiele lat swojego życia.

 

Więcej... Więcej...

„Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości”. [Mt23, 27-28]

„Lecz On się obarczył naszym cierpieniem,
On dźwigał nasze boleści,
a myśmy Go za skazańca uznali,
chłostanego przez Boga i zdeptanego.
Lecz On był przebity za nasze grzechy,
zdruzgotany za nasze winy.
Spadła Nań chłosta zbawienna dla nas,
a w Jego ranach jest nasze zdrowie”. [Iz 53, 4-5]

Jak dostąpić uzdrowienia?

I. Wszyscy jesteśmy poranieni

Badania psychologiczne potwierdzają, że nie ma na świecie człowieka w pełni zdrowego. Chociaż mielibyśmy najbardziej kochających rodziców, to jednak noszą oni w sobie rany i nie są w stanie ofiarować dzieciom pełni miłości. Każda rana – choć jest przyczyną cierpienia i sprawiania cierpień innym – może stać się bramą otwierającą nas na działanie Boga.

Czytaj więcej: Jak dostąpić uzdrowienia?

Pięć etapów na drodze do przebaczenia

Dlaczego powinienem przebaczyć każdemu, kto zrobił mi krzywdę? A jeśli taki ktoś zrobił to z premedytacją? A jeśli nadal w swoim życiu będzie on krzywdził innych? Ogólnie można odpowiedzieć na te pytania z dwóch punktów widzenia.

Czytaj więcej: Pięć etapów na drodze do przebaczenia

Modlitwa uwolnienia – droga do pełnej wolności i pełnego uzdrowienia

articlesMoże siedzisz teraz w swoim fotelu z pilotem w ręku i papierosem w buzi. Jesteś po nieprzespanej nocy, ponieważ imprezowałeś, piłeś, paliłeś trawę, zaliczyłeś znów panienkę, ale kolejny raz nie czujesz, że jesteś szczęśliwy. Przecież miało być tak pięknie. Chciałeś być wyluzowanym „per kolegino”, a jesteś na dzień dzisiejszy frustratem bez perspektyw...

Oczywiście o tym, że tak jest wiesz tylko Ty i Twoje odbicie w lustrze. Na zewnątrz postrzegają Cię jako „Super Kolesia”, który ma wszystko: świetną pracę, drogi samochód, ekskluzywne mieszkanie...

Czytaj więcej: Modlitwa uwolnienia – droga do pełnej wolności i pełnego uzdrowienia

Metoda Neala Lozano

Modlitwa uwolnienia „metodą pięciu kluczy” (wg Neala Lozano)

Niezwykle skuteczne jest zastosowanie „metody pięciu kluczy” (Neala Lozano) podczas Spowiedzi świętej (tzw. Sakramentu Pokuty). Jeśli chciałbyś wyspowiadać się z wykorzystaniem tej metody, to:

Czytaj więcej: Metoda Neala Lozano

Spowiedź typu "furtki" (zamykanie tzw. "furtek")

„Furtkami” nazwana została spowiedź sakramentalna połączona z modlitwą o uwolnienie. Ma ona na celu zamknięcie wszelkich „furtek” złemu duchowi, które zostały otwarte m.in. poprzez zranienia, grzechy, praktykę okultyzmu (zagadnienie okultyzmu opisane jest w zakładce uzdrowienie wewnętrzne/źródła zniewoleń/okultyzm) a także grzechy poprzednich pokoleń.

Czytaj więcej: Spowiedź typu "furtki" (zamykanie tzw. "furtek")