• Slajd.png
  • Slajd_custom.png

Obraz Boga

Spowiedź święta o nazwie „Obraz Boga – obraz ojca, obraz matki”

Spowiedź ta prowadzona jest przez kapłana i dotyczy całego naszego życia. Podczas jej trwania Jezus uzdrawia rany naszego serca zadane przez rodziców. Z powodu tych ran mamy wykrzywiony obraz Boga – np. możemy się Go bać, nie potrafić Mu zaufać czy myśleć, że chce nas skrzywdzić.


Dzięki tej Spowiedzi przywrócony zostaje prawdziwy obraz Boga – naszego Ojca, który kocha wszystkie Swoje dzieci i pragnie szczęścia każdego z nas (na Ziemi i w Niebie). Ojciec pragnie nam błogosławić. Możemy bez lęku oddać Jemu pod opiekę całe nasze życie.

Już wiele lat temu psychologowie dowiedli, że w naszej podświadomości posiadamy obraz Boga adekwatny do tego, w jaki sposób traktowali nas rodzice, wychowawcy i inne bliskie osoby. Potwierdzają to ludzie zajmujący się modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie. Niektórzy teologowie nazywają Spowiedź najmocniejszym egzorcyzmem. W rzeczywistości nie zdajemy sobie często sprawy, jak wielkie łaski przygotował dla nas Ojciec w tym sakramencie, za pośrednictwem Jezusa Chrystusa.

Spowiedź o nazwie „Obraz Boga – obraz ojca, obraz matki” jest drugim z trzech etapów Spowiedzi z całego życia, połączonej z modlitwą o uwolnienie [patrz: zakładka „Uzdrowienie wewnętrzne” – artykuł pt. „Uwolnienie przez Spowiedź”]. Pierwszym etapem jest „Zamykanie furtek (furtki)”, a trzecim etapem jest „Obraz miłości”.

Spowiedzi te powinny być oddzielone odpowiednim czasem, który pozwoli przygotować się do każdego z etapów (po kolei) – zazwyczaj trwa to kilka miesięcy. Spowiedzi prowadzone są przez przygotowanych do tego kapłanów. Zostały zainicjowane przez Służebnice Bożego Miłosierdzia, w Rybnie. Istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na tego rodzaju Spowiedzi. Bardzo potrzebni są kapłani, którzy chcą w ten sposób służyć ludziom.

Listę kapłanów, którzy posługują tego rodzaju Spowiedzią, posiadają Siostry Służebnice Bożego Miłosierdzia, w Rybnie:
www.misericordiadei.eu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. (+48) 46/ 861 15 51