Dom i Ogród

Białe stoły do jadalni?

Białe stoły do jadalni?

Każdy z nas marzy o posiadaniu własnego domu. W związku z rosnącymi cenami mieszkań, nasi rodacy decydują się na zakup lokali, których metraż najczęściej nie przekracza 50-60 m/2. W mieszkaniach o podobnej wielkosci niezwykle ważne jest, optymalne wykorzystanie każdego metra powierzchni. W związku z tym, Polacy poszukują mebli, które łączą w sobie nie tylko nowoczesny wygląd, ale i funkcjonalność. Ewa Markosz – główny specjalista ds. wyposażenia wnętrz sklepu Edinos.pl, wyjaśni jakie stoły do jadalni najchętniej wybierane są przez konsumentów.

Pani Ewo, proszę wyjaśnić, z jakiego powodu jadalnia uważana jest za najważniejsze pomieszczenie w domu?

Odpowiedzi na to pytanie należy poszukiwać w bogatej historii naszego kraju. Polacy od zawsze słynęli z gościnności. Potwierdzają to średniowieczne dokumenty, w których zachowały się opisy wystawnych uczt, oraz rodzinnych, wielopokoleniowych spotkaniach przebiegających wokół drewnianego stołu, który najczęściej usytuowany był w centralnym miejscu w domu. Nic dziwnego, iż do dzisiaj lubimy spotykać się w jadalni i cieszyć obecnością  bliskich.

Kliknij w powyższe zdjęcie aby zapoznać się z ofertą białych stołów sklepu Edinos.

Jaki stół do jadalni wybrać, aby pomieścił wszystkich zaproszonych gości?

Od kilku lat niesłabnącą popularnością pośród naszych konsumentów cieszą się białe stoły do jadalni. Duży wpływ na to ma kilka czynników. Biel jest kolorem uniwersalnym, który doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i modernistycznych wnętrz. Co więcej, biel nigdy nie wychodzi z mody. Z tego względu, aby ożywić aranżację mieszkania wystarczy wymiana kilku dodatków. Oprócz tego biel od zawsze kojarzona jest z luksusem i czystością. Meble w tym kolorze optycznie powiększają przestrzeń, dzięki czemu nawet niewielkie mieszkania, zyskują kilku dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni.

Co takiego wyróżnia stoły do jadalni oferowane przez Edinos.pl, od wielkich koncernów meblarskich. ?

Nasz sklep współpracuje jedynie z najlepszymi producentami mebli na polskim rynku. Tworzone przez nich produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów, pośród których znajduje się drewno, materiały MDF, płyty meblowe, a także szkło.

Każdy z naszych stołów może  powiększyć swoją powierzchnię poprzez użycie funkcji  ,,Fast klick”, która pozwala na szybkie rozłożenie stołu i dopasowaniu go do liczby gości. Wszystkie blaty dostępne w ofercie naszego sklepu, zostały uszlachetnione i pokryte filmami melaminowymi. Wybrane modele cechuje specjalne ułożenie włókien, które dodatkowo zwiększają ich wytrzymałość. Stół do jadalni powinien być trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nasi klienci doskonale zdają sobie z tego sprawę, przez co wraz z naszymi partnerami dążymy do stworzenia nowych rozwiązań, które zrewolucjonizują rynek meblarski.

Każdy, kto pragnie nadać wnętrzu swojego domu niepowtarzalnego klimatu, powinien zainwestować swoje środki w nowoczesny, dopasowany kształtem do indywidualnych preferencji, wygodny stół. Ze względu na dużą różnorodność, każdy klient może dokonać wyboru pomiędzy stołami okrągłymi, podłużnymi, kwadratowymi, a także podłużnymi.

Similar Posts