Porady

Przeprowadzki w Łodzi a koronawirus

Przeprowadzki w Łodzi a koronawirus

Przeprowadzka to zawsze bardzo ważna decyzja, a sam proces przeprowadzania się wymaga dobrej organizacji. W czasach światowej pandemii koronawirusa firmy przeprowadzkowe zwiększają standardy sanitarne, abyś mógł mieć najwyższe poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego. Na przykładzie firm przeprowadzkowych z Łodzi widać, jakie zmiany nastąpiły.

Pakowanie rzeczy w czasach koronawirusa

Pakowanie przedmiotów w pudła czy wynoszenie większych przedmiotów to bardzo ważny etap każdej przeprowadzki. Dotychczas ekipa przeprowadzkowa umawiała się z klientem w mieszkaniu i tam realizowano pakowanie przedmiotów. Teraz zanim to nastąpi, firmy przeprowadzkowe proszą klienta o (jeśli to możliwe) przebywanie w dystansie od pracowników firmy np. w drugim pomieszczeniu. Dodatkowo mieszkanie w  którym odbywać się będzie pakowanie, powinno być wietrzone.  Przez cały proces pakowania, pracownicy łódzkich firm przeprowadzkowych posiadają zabezpieczenia sanitarne z zakresu ochrony osobistej, a więc maseczki ochronne lub przyłbice oraz rękawiczki. Pracownicy mają też stały dostęp do środków odkażających. Niektóre firmy proszą też klientów o wcześniejszą dezynfekcję przedmiotów lub sami się tym zajmują.  

 

Telefoniczna wycena i umawianie na przeprowadzkę

Większość firm przeprowadzkowych z Łodzi zamieszcza swoją ofertę w internecie preferując oczywiście kontakt zdalny. Najlepsze łódzkie firmy przeprowadzkowe oferują zupełnie darmową wycenę przeprowadzki przez telefon lub mailowo. Nie musisz się na nic zgadzać, jednak dobrze znać już na tym etapie koszty Twojej przeprowadzki. Jeżeli jednak zaakceptujesz budżet, możesz umówić się telefonicznie na konkretny, dogodny dla Ciebie termin. Spotkanie z firmą przeprowadzkową jak i proces przeprowadzania, będzie z pewnością odbywał się w rygorystycznych standardach sanitarnych, dla bezpieczeństwa Twojego oraz pracowników przeprowadzkowych.

 

Przeprowadzanie się w czasach zagrożenia epidemicznego jest więc jak najbardziej możliwe, tym bardziej w Łodzi, gdzie szczególną uwagę dokłada się do poziomu bezpieczeństwa nie tylko Twoich rzeczy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa Twojego zdrowia. Ostatecznie chodzi przecież o to, abyś mógł cieszyć się z nowego lokum w pełni zdrowia!

Similar Posts