Dom i Ogród

Kontakty okrągłe bardzo modne w obecnych trendach dekoratorskich

Kontakty okrągłe bardzo modne w obecnych trendach dekoratorskich

Kontakty okrągłe coraz częściej spotykane są w nowoczesnych domach. Wyglądają one bardzo stylowo, wręcz luksusowo. Warto dodać, że w ostatniej dobie XXI wieku, coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania architektoniczne oparte na stylu vintage. Z całą pewnością można stwierdzić, że stylowe akcesoria nawiązujące do czasów PRL, doskonale odnajdują się w obecnych trendach dekoratorskich. Wśród wysokiej jakości produktów można znaleźć między innymi charakterystyczne gniazdka o owalnym kształcie, które wyposażone są w obracany przełącznik wewnętrzny. Są one proste w obsłudze, bardzo intuicyjne i zapewniają bezpieczeństwo korzystania w każdym pomieszczeniu, zarówno w łazience, jak i i kuchni czy jadalni.

Stylowe i funkcjonalne kontakty okrągłe, nawiązujące do stylu vintage

Co ważne, kontakty okrągłe posiadają charakterystyczny otwór na uziemienie, dzięki czemu gwarantują one bezpieczeństwo użytkowania. Wśród produktów można wyróżnić między innymi gniazdka, które przeznaczone są między innymi do podpinania odbiorników elektrycznych. Każdy domownik może wybrać pojedyncze gniazdko, osłonę zaprojektowaną z tworzywa sztucznego bądź też można nabyć wszystkie akcesoria w komplecie, które będą do siebie pasować kolorystycznie. Stylowe kontakty okrągłe oraz włączniki z pokrętłami wewnętrznymi, mogą być używane między innymi do włączania świateł w pomieszczeniach. W nowoczesnych budynkach bardzo często można spotkać włączniki, które służą do uruchamiania różnego rodzaju urządzeń. Przydają się one także do włączania akcesoriów odpowiedzialnych za wentylację pomieszczeń mieszkalnych, lokali firmowych.

Kontakty, które cenione są za design oraz walory użytkowe

Do stylowych i modnych kontaktów okrągłych można nabyć efektowne ramki osłonowe, które instaluje się w okolicy włączników. Są one projektowane z wysokojakościowego białego oraz klasycznego, czarnego tworzywa sztucznego. Taka klasyczna kolorystyka będzie doskonale współgrać z każdego rodzaju budownictwem, zarówno industrialnym, modernistycznym jak i również nowoczesnym. Biel i czerń doskonale komponuje się także z pomieszczeniami urządzonymi w tradycyjnym stylu, skandynawskim lub rustykalnym. Kontakty okrągłe można schować w stylowych, podwójnych albo nawet potrójnych ramkach. Obudowa ma za zadanie przede wszystkim zabezpieczyć ścianę przed ewentualnym zabrudzeniem i zachlapaniem. Wśród kontaktów okrągłych można znaleźć modele od znanych i cenionych producentów, które efektownie dopełnią klasyczne wnętrza w domu i biurze.

Similar Posts