Porady

Na Black Friday kupisz tanio?

Na Black Friday kupisz tanio?

Black Friday to długo wyczekiwany dzień zwłaszcza przez łowców okazji. Jest to święto zakupów, które cieszy się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na atrakcyjne promocje, które realizuje coraz więcej sklepów. Jednak jak kupować tanio na Black Friday oraz jak się do tego przygotować?

Wysoka popularność Black Friday

Black Friday to tradycja pochodząca z zachodu. Święto to zrodziło się w Kanadzie, jednak szybko rozprzestrzeniło się na wiele innych zachodnich krajów. Atrakcyjne przeceny sięgające nawet do 80%, a także widok tłumów ludzi, którzy czekają na otwarcie poszczególnych sklepów – to częste skojarzenia z Black Friday. Coraz więcej sklepów angażuje się w to święto, proponując klientom ciekawe promocje. Dlatego jest to doskonała okazja dla tych osób, które już od dawna planowały zakup, zwłaszcza droższych produktów czy też sprzętu AGD. W czasie Black Friday wszystkie te produkty można kupić taniej. Klienci mają bardzo dużo możliwości, gdyż w czasie Black Friday obniżki cen obejmują zarówno elektronikę, obuwie, odzież, kosmetyki, a nawet produkty spożywcze.

Co warto kupić podczas Black Friday 2022?

Black Friday 2022 to gwarancja udanych zakupów, a także możliwość odnalezienia produktów w bardzo niskich cenach. Jednak przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z ofertami dostępnymi w wybranych sklepach. Pomocne mogą być gazetki promocyjne. Wówczas można porównać oferty poszczególnych sklepów, zapoznać się z dostępnymi promocjami, a także wybrać najkorzystniejsze oferty. Dzięki podziałowi na kategorie lub alfabetycznemu spisowi marek i produktów, klienci nie mają problemu z wyszukiwaniem wybranych produktów. Okazją do zakupu produktów w niższych cenach jest również Cyber Monday – jest to święte zakupów online. W takim wypadku często klienci mogą liczyć na darmową dostawę zamówionych produktów, a ponadto atrakcyjne ceny i bardzo wiele zniżek.

Jak przygotować się do Black Friday?

Część osób bardzo sceptycznie podchodzi do Black Friday. Jeżeli jednak pragniemy upolować atrakcyjne okazje cenowe należy posiadać odpowiedni plan, który dodatkowo przyniesie oszczędności oraz przyspieszy zakupy. W szczególności zakup produktów premium opatrzonych dużą obniżką może poprawić humor. Należy jednak pamiętać, że podczas Black Friday nie chodzi o wysoki konsumpcjonizm, a raczej racjonalne oszczędzanie. Dlatego przed każdym zakupem należy się dobrze zastanowić. Należy poszukiwać takich produktów, w których rzeczywiście potrzebujemy. Dlatego podczas poszukiwania droższego sprzętu należy zapoznać się z ofertą co najmniej kilku sklepów oraz porównać ceny.

Warto brać pod uwagę także dodatkowe benefity, gdyż podczas Black Friday wiele sklepów oferuje dodatkowe zniżki czy też przeceny na kolejne zakupione produkty. Bardzo popularne są promocje takie jak dwa w cenie jednego, ale również drugi produkt za jeden grosz. Ceny produktów można porównywać również aby przeglądarkach internetowych, aby szybko dowiedzieć się czy cena jest rzeczywiście obniżona. Niestety bardzo łatwo jest wpaść w zakupowy szał, co najczęściej skutkuje poczuciem braku satysfakcji zrealizowanych zakupów oraz kupowaniem rzeczy niepotrzebnych. Nie należy również udawać się na zakupy, kiedy jesteśmy głodni. Jest to bardzo prozaiczna rada, jednak będąc głodnymi, jesteśmy w stanie łatwiej ulegać pokusom, zwłaszcza w przypadku niezdrowego jedzenia oraz kupowania nadprogramowych produktów.

Similar Posts